Mecz Młodzika w Sieniawie Żarskiej

W niedzielę 27 października rozegraliśmy mecz Młodzika w Sieniawie Żarskiej. Dwie drużyny mocno zaangażowały się w to spotkanie. Delta objęła prowadzenie i po chwili doprowadziła do kolejnej bramki obrona z bramkarzem grała nie pewnie co doprowadzało do kolejnych akcji drużyny Delty. Patryk Łyszczarz strzela bramkę kontaktową i mamy 2-1
Po zmianie stron zespół Delty strzela bramkę na 3-1 i to chyba najciekawsza bramka bo strzelona z połowy boiska.Były to trudne chwile dla Akademii ,podjęte zmiany i szybsze akcje doprowadziły przez 15 minut na zmianę wyniku.Bramki kolejno strzelili Hubert Mikulski -2 bramki i Radosław Bieniek -1 i wyszliśmy na prowadzenie 3-4 kolejne minuty i kolejne ataki Akademii nie doprowadziły do podwyższenia wyniku, ale za to przeciwnik strzelił w kierunku naszej bramki i samobójcza bramka doprowadziła do remisu 4-4 .Był to mecz walki i dużo nie wykorzystanych sytuacji podbramkowych.